دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

چشم انداز واحد شیرازکار، نظم و تلاش است1393-9-23

دکتر سارویی رییس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز:

چشم انداز واحد شیرازکار، نظم و تلاش است

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی شیراز: جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در سال 93 با حضور دکتر سارویی ریاست واحد و کارکنان دانشگاه در تالار امام خمینی(ره) دانشکده هنر و معماری این دانشگاه برگزار شد.

دکتر سارویی در این جلسه اظهارداشت: دانشگاه محیط مقدسی است و انسانهای ارزشمندی مثل شما در آن کار می کنند. اگر دانشگاه آزاد اسلامی شیراز به اینجا رسیده است تلاش و کوشش شما بوده و بدون تلاش نیروی انسانی همچون شما به این جایگاه نمی رسید.

وی گفت:در این دانشگاه  باید چیدمان نیروها بر اساس شایستگی، تخصص و توانمندی باشد و امیدواریم که حوزه ها بتوانند به خوبی از توانمندی نیروها استفاده کنند و تنها چیزی که برای ما اهمیت دارد تلاش، نظم و پیگیری و شایسته سالاری است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز بیان داشت: امروز واحد شیراز با توجه به رشته های جدیدی که در مقاطع مختلف بخصوص دکترا و ارشد دارد در جنوب کشور قطب تحصیلات تکمیلی محسوب می شود با 21هزار دانشجو و دارای شرایط خوبی است.

وی گفت: سیاست کلی دانشگاه توسط جناب دکتر میرزاده که اعلام شده این است که چگونه بتوانیم علاوه بر شهریه دانشجویان درآمد زایی نیز داشته باشیم که در این راستا با برنامه ریزی و به جد در حال حرکت هستیم که امیدواریم به زودی با کمک شما شاهد موفقیتهایی در این زمینه باشیم.

دبیر هیأت امنای استان فارس بیان داشت: یکی از واقعیتهایی که سبب شده است واحد شیراز از واحد های دیگر عقب باشد این است که دیر عملیات ساخت و ساز را شروع کرده و تاکنون نتوانسته است یک مسجد، یک سلف سرویس خوب، یک کتابخانه، یک سالن ورزشی و از همه مهمتر یک ورودی خوب که در شأن واحد باشد ندارد و این ها فقط با کمک، تلاش و کوشش شما  با همت بلندی که در وجود شما عزیزان هست تا یکی دو سال آینده بدست می آید.